XXVII Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – protokół Jury

Wtorek -10.05.2022

Jury w składzie: Ilona Rojewska, Łukasz Juszkiewicz, Wojciech Garliński

Po obejrzeniu wszystkich prezentacji  postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria przedszkola soliści:

Miejsce I: Zosia Konwerska- Przedszkole TWP

Miejsce II: Łucja Sosińska- Niepubliczne przedszkole STO w Ciechanowie

Miejsce III: Lena Krystecka – Niepubliczne przedszkole Językowe Akademia Krasnoludków w Ciechanowie

Miejsce III: Maria Bartczak- Niepubliczne Przedszkole Dom Przedszkolaka Montessori w Ciechanowie

Kategoria przedszkola piosenka ukraińska open:

Wyróżnienie: Anna Albul- Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Kolorowa Trampolina

Kategoria przedszkola grupy:

Miejsce II: Grupa 5-latków- Gminne przedszkole w Sońsku

Miejsce III– I-STO-TKI- Niepubliczne przedszkole STO w Ciechanowie

Wyróżnienie– Grupa Krasnala Wesołka, Grup Krasnala Śmieszka- Niepubliczne przedszkole Językowe Akademia Krasnoludków 

Kategoria klasy 1-3 Szkoły Podstawowe soliści:

Miejsce I: Anna Smolińska – STO w Ciechnowie

Miejsce II: Julia Tekińska – SP6 w Ciechanowie

Miejsce II: Zuzanna Jaroszewska – STO w Ciechanowie

Miejsce III: Zofia Manista – STO w Ciechanowie

Wyróżnienie: Barbara Trzcińska – Warsztatownia  Artystyczna PORT Bogumiła Nasierowska

Wyróżnienie: Alicja Kurzyńska- SP1 w Ciechanowie

Środa – 11.05.2022

Jury w składzie: Ilona Rojewska, Paweł Bartczak, Edyta Szewczyk

Po obejrzeniu wszystkich prezentacji  postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria Klasy 1-3 Szkoły Podstawowe piosenka ukraińska open:

Miejsce I: Zlata Perekivska- STO w Ciechanowie

Kategoria klasy 4-6 Szkoły:

Miejsce I: Małgorzata Pilzak- Studium Piosenki dEs- PCKiSz Ciechanów

Miejsce II– Mikołaj Rebeliński- SP6

Miejsce III– Kornelia Kuklak- Warsztatownia Artystyczna PORT Bogumiła Nasierowska

Wyróżnienie– Lena Koncewicz- SP1

Wyróżnienie– Zofia Śmigowska – STO w Ciechanowie

Wyróżnienie– Paulina Kacprzak- MGOK Glinojeck

Kategoria klasy 7-8  Szkoły Podstawowej  duet:

Miejsce I: Aleksandra Grabowska, Zuzanna Kuśmierkiewicz- SP7 w Ciechanowie

Kategoria klasy 7-8 Szkoły podstawowej Grupa:

Miejsce I: „Kucanki”- GOK w Opinogórze

Kategoria Szkoły Średnie soliści:

Miejsce I: Maria Długozima- I LO im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Miejsce II: Izabela Błaszkiewicz – I LO im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie

Miejsce III–  Zofia Wachnik- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie

Miejsce III – Weronika Maluchnik – Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze

Wyróżnienie: Mateusz Radwański- MGOK w Glinojecku

Wyróżnienie: Wiktoria Ziemińska- MGOK w Glinojecku

Wyróżnienie: Weronika Goździewska- GOK w Opinogórze

Wyróżnienie : Natalia Jopek – I LO im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie