Wręczenie nagród w XXXIV Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa” oraz XII Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”

Protokół z posiedzenia Jury

XXXIV Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa” oraz XII Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

Alicja Zajkowska – nauczyciel plastyki

po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać nagrody:

W kategorii „Szopka Bożonarodzeniowa”

I miesce – Otylia Dolecka – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie

II miejsce – Nikola Dołęgowska, Kornelia Dołęgowska,- Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

III miejsce – Kornelia Piotrowska, Klaudia Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Grudusku

Wyróżnienia:

Julia Kijewska, Adrian Kijewski – Szkoła Podstawowa w Grudusku

Berenika Jakieła, Filip Jakieła – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Victoria Borden – Miejskie Przedszkole nr 10 w Ciechanowie

Filip Kowalski – Przed13szkole “Stumilowy Las” w Ciechanowie

Klaudia Pawlak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wiktoria Klimkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

W kategorii „Anioły”:

I miejsce – Zofia Śmigowska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

II miejsce – Adrian Komorowski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

III miejsce – Mateusz Wilczopolski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Wyróżnienia:

Jan Łączyński – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Aleksandra Jabłońska – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Filip Kowalski – Przedszkole “Stumilowy Las”

Maja Zakrzewska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Julia Kijewska, Adrian Kijewska, Kornelia Piotrowska, Klaudia Piotrowska – Szkoła Podstawowa w Grudusku

Patryk Rykaczewski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Lena Chrobocińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie

Wiktoria Klimkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Berenika Jakieła , Filip Jakieła – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Protokół z I Konkursu Wokalnego „Kolędy i pastorałki” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

Na posiedzeniu w dniu 17 grudnia 2020 r.

Jury w składzie:

Grzegorz Chodkiewicz – instruktor śpiewu

Dariusz Puchalski – muzyk

Michał Wojtusik – muzyk, wokalista, kompozytor

Po obejrzeniu wszystkich wystąpień postanowiło przyznać nagrody

Kategoria 3-6 lat

Hanna Żukowska – I mc ex aequo

Wiktoria Rojewska – I mc ex aequo

Kategoria 7 -12 lat

Małgorzata Pilzak – I mc ex aequo

Kaja Grzelak – I mc ex aequo

Anna Smolińska – II mc ex aequo

Wiktoria Ćwiklińska – III mc ex aequo

Mateusz Sadowski – III mc ex aequo

Antonina Falkowska – III mc ex aequo

WYRÓŻNIENIA Kategoria 7 -12 lat

Zuzanna Jaroszewska

Zuzanna Szymańska

Zofia Jankowska

Zofia Śmigowska

Zofia Michalska

Zofia Arumińska

Aleksandra Samsel

Nikola Brzozowska

Natasza Pepłowska

Nadia Kołpaczyńska

Mikołaj Wiśniewski

Kategoria 13-15 lat

Alicja Kaszubowska – I mc ex aequo

Anastazja Bystrek – I mc ex aequo

Maria Długozima – II mc

III. – nie przyznano

Wyróżnienie

Zespół Zgrany