Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2018-07-27

ZAPISY !!!

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie prowadzi zapisy na warsztaty i zajęcia do zespołów i grup artystycznych:

* Ludowy Zespół Artystyczny „Ciechanów” wraz z kapelą LZA „Ciechanów” (prowadzą Rita Tarczyńska, Paweł Dolecki, Jerzy     Szpojankowski)

* Zespół Tańca Nowoczesnego „FUNNY” (prowadzi Jolanta Szlagowska)

* Teatr Tańca „FAKT” (prowadzi Jolanta Szlagowska)

* Teatr Młodzieżowy „Rozmyty Kontrast” (prowadzi Andrzej Liszewski)

* Teatr Dziecięcy „Klapsik” (prowadzi Edyta Bojkowska-Kolak)

* Teatr Słowa (prowadzi Edyta Bojkowska-Kolak)

* Freestyle football „Free Art” (prowadzą Piotr Świerczewski i Marek Pietrzak)

* Koło Plastyczne „Paleta” (prowadzi Maria Mazanowska)

* Zajęcia Plastyczne dla dzieci i dorosłych (prowadzi Marzanna Bielawska)

* Zajęcia literackie (prowadzi Barbara Sitek-Wyrembek)

* Studium Piosenki „dEs” (prowadzi Grzegorz Chodkiewicz)

* Zumba Kids (prowadzi Anna Szczepankowska)

* Zumba Fitness dla dorosłych i Zumba Gold (prowadzi Anna Szczepankowska)

* Zumba Toning dla dorosłych (prowadzi Anna Szczepankowska) NOWOŚĆ!!!

* Akademia Fitness (prowadzi Joanna Iwaszko)

* Warsztaty fotograficzne (prowadzi Marek F. Zgliński)

* Warsztaty dla adeptów z modelingu (prowadzi modelka Kamila Kamińska) NOWOŚĆ!!! Uczestnicy (w wieku od 6 lat) poznają kulisy pracy modelek, dowiedzą się jak dbać o siebie, o swój wygląd, szyk i prezencję, a także o zdrową dietę i odpowiednie ćwiczenia. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu. Koszt – 60 zł/miesięcznie.

* Warsztaty dla początkujących z pisania ikon (prowadzi mgr sztuki sakralnej Władysław Maławski ze Lwowa). Zajęcia będą odbywały się dwa razy w miesiącu, piątek (godz. 18.00 – 21.00) – sobota (godz. 14.00 – 17.00). Koszt – 200 zł/miesięcznie. Zajęcia potrwają ok. 4 miesiące (warsztaty będą prowadzone równolegle z warsztatami z akwareli/uczestnik może korzystać z obu jednocześnie). Początek zajęć – 12 października!

* Warsztaty z akwareli (prowadzi mgr sztuki sakralnej Władysław Maławski ze Lwowa). Zajęcia będą odbywały się dwa razy w miesiącu, sobota (godz. 12.00 – 14.00). Koszt – 80 zł/miesięcznie. Zajęcia potrwają ok. 4 miesiące (warsztaty będą prowadzone równolegle z warsztatami z pisania ikon/uczestnik może korzystać z obu jednocześnie). NOWOŚĆ!!! Początek zajęć – 12 października!

* Ćwiczenia usprawniające kręgosłup i stawy metodą PILATES i inne. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy, w godz. 10.00 - 11.00. Zajęcia prowadzić będzie Małgorzata Kowalska - specjalista rehabilitacji ruchowej. Zapisy: tel. 604535863. Koszt - 80 zł/osoba za miesiąc. NOWOŚĆ!!!  Poczatek zajęć 15 października 2018 r.!

Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela Dział Kultury i Sztuki, tel. 23 672 35 09.
  wszystkie